Mendill Business

How much unique you are!

Design Mendill the way you like it!

Using your company’s or brand’s logos you can hand-craft your very own customized Mendill wet wipes. To have this prestigious look, contact us and get a quote.
Just poke!

Private Label
Four Seasons Hotels, Istanbul

Four Seasons Hotels, Istanbul

Four Seasons Hotels, Istanbul smells lime!

İşletmeniz için özel üretilecek Mendill organik ıslak mendiller hangi meyvemiz olsun istersiniz? Karar size ait! Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip iş arkadaşlarınızı veya müşterilerinizi bundan sonra hangi meyve kokusu ile mutlu edeceğinizi seçmek. Hepsi bu kadar kolay.
Private Label

Design

Her şeyin kontrol altında olduğundan emin olun. İşletmenize özel Mendill tasarımı grafik atölyemizde hazırlanır ve siz tamam dediğiniz zaman üretime geçilir.
swissotel The Bosphorus

swissotel The Bosphorus

FAQ

Dilediğimiz meyveyi seçebilir miyiz?
Özel Etiket üretimlerde Lime, Limon, Greyfurt, Mandalina, Lavanta, Rosemary, Yasemin ve Nane seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Meyveler arasında fiyat farkı var mı?
Yasemin dışında tüm meyvelerde birim fiyatlar yaklaşık olarak aynıdır. Yasemin seçeneği nadir bulunan bir çiçek olduğu için diğer meyvelerimizden daha pahalıdır. Bizimle iletişime geçip güncel fiyatlarımızı hemen alabilirsiniz.

Minimum sipariş miktarı nedir?
İşletmeniz için özel tasarım ile üretilen Mendill minimum sipariş adeti 20bin adettir.

Siparişler ne kadar sürede üretilir.
40bin adet ve üzerindeki siparişler hemen üretime girerken 20bin ile 40 bin arasındaki siparişler için üretim süresi değişkenlik gösterebilir. 40bin adet Özel Paket Mendill üretimi ortalama 15 iş günüdür. Bu sürelere kargo ve sevkiyat süreleri dahil değildir.

Ürünlerinizin Organik sertifikası var mıdır?
Mendill sertifikalı organik bür üründür. İçinde arganik pamuk, organik yağ ve saf sudan başka hiçbir şey yoktur.

Mendill nerede üretilmektedir?
Merkez ofisimiz Ankara Next Level B Blok No: 1305 No’dur. Mendill ürünlerimiz ise Ankara Ostim’de kendi atolyemizde üretilmektedir. Üretim tesislerimiz ve tasarım atölyemiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.